• DARMOWA DOSTAWA OD 150 PLN

ZAMÓW DZIŚ WYSYŁKA JUTRO

Od soboty wrzucamy dla Was rabat -5% na CAŁY asortyment do końca 20.05. (dodaje się automatycznie w koszyku) Miłej zabawy :)

Promocje

Longfill EUPHORIA 10/60ml

Sprawdź szeroki wybór aromatycznych premixów

Należysz do szerokiego grona e-palaczy i poszukujesz nowych aromatów? Premixy, które proponujemy zapewnią Ci nieznane dotąd doznania. Posiadamy szeroki wybór różnorodnych smaków, aby każdy e-palacz mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. W naszej ofercie znajdziesz premixy zamknięte w poręcznych, e...

Sprawdź szeroki wybór aromatycznych premixów

Należysz do szerokiego grona e-palaczy i poszukujesz nowych aromatów? Premixy, które proponujemy zapewnią Ci nieznane dotąd doznania. Posiadamy szeroki wybór różnorodnych smaków, aby każdy e-palacz mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. W naszej ofercie znajdziesz premixy zamknięte w poręcznych, ergonomicznych opakowaniach. Z ich pomocą tworzenie własnych liquidów stanie się naprawdę bardzo proste.

Stwórz swój własny liquid

Kupując dostępne w tej kategorii stawiasz na najwyższą jakość. Te produkty są nie tylko bardzo aromatyczne, ale także dokładnie sprawdzone pod względem bezpieczeństwa. Z ich pomocą bez trudu stworzysz swój własny liquid. Możesz uzyskiwać płyny o dowolnej mocy - wystarczy, że dodasz do wybranego premixa odpowiednią ilość bazy nikotynowej. 

Więcej

Longfill EUPHORIA 10/60ml Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów