• DARMOWA DOSTAWA OD 150 PLN

ZAMÓW DZIŚ WYSYŁKA JUTRO

Od soboty wrzucamy dla Was rabat -5% na CAŁY asortyment do końca 20.05. (dodaje się automatycznie w koszyku) Miłej zabawy :)

Promocje

Longfill Dollar 10ml

Premixy w różnych smakach

Chcesz czerpać jeszcze większą przyjemność z palenia e-papierosów? Z premixami dostępnymi w tej kategorii stanie się to możliwe. Posiadamy szeroki wybór różnorodnych smaków, aby każdy e-palacz mógł znaleźć coś idealnego dla siebie. Dostępne u nas premixy są zamknięte w poręcznych opakowaniach, dzięki czemu korzystanie z...

Premixy w różnych smakach

Chcesz czerpać jeszcze większą przyjemność z palenia e-papierosów? Z premixami dostępnymi w tej kategorii stanie się to możliwe. Posiadamy szeroki wybór różnorodnych smaków, aby każdy e-palacz mógł znaleźć coś idealnego dla siebie. Dostępne u nas premixy są zamknięte w poręcznych opakowaniach, dzięki czemu korzystanie z nich jest naprawdę bardzo proste! 

Idealne do tworzenia własnych liquidów

Premixy dostępne w tej kategorii to produkty najwyższej jakości pochodzące od godnego zaufania producenta. Są nie tylko aromatyczne, ale przede wszystkim dokładnie sprawdzone pod względem bezpieczeństwa. Idealnie nadają się do tworzenia własnych liquidów w prosty sposób. Przy ich użyciu możesz uzyskiwać płyny o dowolnej mocy - wystarczy, że dodasz odpowiednią ilość bazy nikotynowej i gotowe!

Więcej

Longfill Dollar 10ml  Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów