• DARMOWA DOSTAWA OD 150 PLN

ZAMÓW DZIŚ WYSYŁKA JUTRO

Od soboty wrzucamy dla Was rabat -5% na CAŁY asortyment do końca 20.05. (dodaje się automatycznie w koszyku) Miłej zabawy :)

Promocje

LONGFILL FANTOS 9ml

Premixy w egzotycznych smakach

Czarna porzeczka? Arbuz? A może winogrona? Z premixami dostępnymi w tej kategorii palenie e-papierosów stanie się jeszcze przyjemniejsze! W naszej ofercie umieściliśmy szeroki wybór różnorodnych, egzotycznych smaków, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Co więcej, są to produkty najwyższej jakości. Nie tracą swoi...

Premixy w egzotycznych smakach

Czarna porzeczka? Arbuz? A może winogrona? Z premixami dostępnymi w tej kategorii palenie e-papierosów stanie się jeszcze przyjemniejsze! W naszej ofercie umieściliśmy szeroki wybór różnorodnych, egzotycznych smaków, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Co więcej, są to produkty najwyższej jakości. Nie tracą swoich właściwości po rozdrobnieniu i świetnie nadają się do tworzenia własnych liquidów!

Proste tworzenie własnych liquidów

Premixy, które proponujemy można dowolnie mieszać z płynem bazowym, gliceryną lub glikolem - pamiętaj jedynie o odpowiednich proporcjach. Dzięki poręcznymu 

i praktycznemu opakowaniu stworzysz własną kompozycję bez żadnych trudności. Nie musisz obawiać się o jakość uzyskanego liquidu. Te premixy pochodzą od sprawdzonego producenta, dzięki czemu są naprawdę aromatyczne!

Więcej

LONGFILL FANTOS 9ml Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów