• DARMOWA DOSTAWA OD 150 PLN

ZAMÓW DZIŚ WYSYŁKA JUTRO

-10% GLIKOL / GLICERYNA / BASEMIX

Promocje

-10% GLIKOL / GLICERYNA / BASEMIX

Glikol, gliceryna, basemix – wybierz coś dla siebie!

Nie jesteś zadowolony z zapachu swojego tytoniu? Chciałbyś w końcu to zmienić i szukasz do tego odpowiednich wyrobów? W takim razie ta kategoria jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tutaj glikol, glicerynę lub gotową bazę o różnej pojemności – wybierz taką, która będzie w pełni wystarczająca. P...

Glikol, gliceryna, basemix – wybierz coś dla siebie!

Nie jesteś zadowolony z zapachu swojego tytoniu? Chciałbyś w końcu to zmienić i szukasz do tego odpowiednich wyrobów? W takim razie ta kategoria jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tutaj glikol, glicerynę lub gotową bazę o różnej pojemności – wybierz taką, która będzie w pełni wystarczająca. Postaw na aromatyzowanie tytoniu i przekonaj się, że jest to naprawdę świetne rozwiązanie. Sprawdź naszą ofertę i pozwól sobie na niepowtarzalny smak i aromat! 

Niezbędne składniki, czyli glikol, gliceryna i basemix

Czy słyszałeś kiedyś o aromaterapii? Używa się do niej materiałów roślinnych i aromatycznych. Służy to do poprawy kondycji – zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Zastosuj tę formę medycyny alternatywnej do właściwej inhalacji. Już teraz możesz to zrobić, nabywając glikol oraz glicerynę. Wolisz, aby te substancje były ze sobą zmieszane? W takim razie zaopatrz się w gotowy basemix. Zadbaj o swoje zdrowie – produkty z tej oferty Ci w tym pomogą. Zachęcamy do zakupów!

Więcej

-10% GLIKOL / GLICERYNA / BASEMIX Jest 18 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów