• DARMOWA DOSTAWA OD 150 PLN

ZAMÓW DZIŚ WYSYŁKA JUTRO

Od soboty wrzucamy dla Was rabat -5% na CAŁY asortyment do końca 20.05. (dodaje się automatycznie w koszyku) Miłej zabawy :)

Promocje

BOXY / KITY

Boxy/kity – popularne rozwiązania wśród e-papierosów

Nie ulega wątpliwości, że boxy/kity cieszą się stale rosnącą popularnością. Charakterystycznych cech przemawiających na ich korzyść jest mnóstwo. Na pierwszy plan wysuwa się ekonomiczność i niezawodność. Uwagę zwraca też obecność pośród nich wielu modeli o niestandardowym wyglądzie. To wszystk...

Boxy/kity – popularne rozwiązania wśród e-papierosów

Nie ulega wątpliwości, że boxy/kity cieszą się stale rosnącą popularnością. Charakterystycznych cech przemawiających na ich korzyść jest mnóstwo. Na pierwszy plan wysuwa się ekonomiczność i niezawodność. Uwagę zwraca też obecność pośród nich wielu modeli o niestandardowym wyglądzie. To wszystko sprawia, że masz do czynienia ze szczególnie chętnie wybieranymi wariantami e-papierosów.

Boxy/kity, czyli komfortowe modele o długiej żywotności

Boxy/kity to poręczne urządzenia. Za sprawą ich kształtów są niezwykle wygodne, a także łatwe do odnalezienia, chociażby w damskiej torebce. Nie można też zapominać o długości użytkowania dzięki większej liczbie posiadanych akumulatorów w porównaniu do klasycznych wariantów. To wszystko w cenach dopasowanych na każdą kieszeń. Chcesz przekonać się o wszystkich zaletach na własną rękę? Poznaj zatem nasze propozycje i wybierz coś dla siebie.

Więcej

BOXY / KITY Jest 435 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 435 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 435 elementów