• DARMOWA DOSTAWA OD 150 PLN

ZAMÓW DZIŚ WYSYŁKA JUTRO

Od soboty wrzucamy dla Was rabat -5% na CAŁY asortyment do końca 20.05. (dodaje się automatycznie w koszyku) Miłej zabawy :)

Promocje

POD-Y

Pod-y – komfortowe modele elektronicznych papierosów

Poszukujesz kompaktowych e-papierosów, które zabierzesz wszędzie? Jeśli tak, odpowiednim rozwiązaniem są dla Ciebie pod-y. Mowa o niewielkich modelach swobodnie mieszczących się w kieszeni lub torebce. Oczywiście nieznaczne rozmiary wiążą się również z nieodczuwalnym ciężarem. Tym samym ich uż...

Pod-y – komfortowe modele elektronicznych papierosów

Poszukujesz kompaktowych e-papierosów, które zabierzesz wszędzie? Jeśli tak, odpowiednim rozwiązaniem są dla Ciebie pod-y. Mowa o niewielkich modelach swobodnie mieszczących się w kieszeni lub torebce. Oczywiście nieznaczne rozmiary wiążą się również z nieodczuwalnym ciężarem. Tym samym ich użytkowanie w każdym miejscu staje się niezwykle komfortowe.

Pod-y, czyli innowacyjne i oszczędne modele e-papierosów

Pod-y znacząco pozwalają zaoszczędzić na ich eksploatowaniu. To dlatego, że w przeciwieństwie do najpopularniejszych modeli wykorzystują znacznie mniejsze baterie. Nie oznacza to, że ich potencjał jest ograniczony. Moc wciąż umożliwia czerpanie pełni walorów zapachowych i smakowych. Co więcej, w zależności od preferowanego stylu możesz sięgnąć po klasyczne warianty, chociażby czarne, jak i też bardziej fantazyjne. Wybierz ten, który spełnia Twoje oczekiwania i ciesz się innowacyjnością sprzętu.

Więcej

POD-Y Jest 251 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 251 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 251 elementów