• DARMOWA DOSTAWA OD 150 PLN

ZAMÓW DZIŚ WYSYŁKA JUTRO

Od soboty wrzucamy dla Was rabat -5% na CAŁY asortyment do końca 20.05. (dodaje się automatycznie w koszyku) Miłej zabawy :)

Promocje

RDA

RDA, czyli bezzbiornikowe parowniki

Atomizery to kluczowe elementy elektronicznych papierosów. Mowa o komponentach, dzięki którym możliwa jest zamiana zawartego olejku w parę. Spośród nich wyróżnia się kilka rodzajów, a jeden z nich to RDA, czyli popularne „drippery”. Solidność i prostota konstrukcji, dobre oddawanie smaku i mocy – to tylko niek...

RDA, czyli bezzbiornikowe parowniki

Atomizery to kluczowe elementy elektronicznych papierosów. Mowa o komponentach, dzięki którym możliwa jest zamiana zawartego olejku w parę. Spośród nich wyróżnia się kilka rodzajów, a jeden z nich to RDA, czyli popularne „drippery”. Solidność i prostota konstrukcji, dobre oddawanie smaku i mocy – to tylko niektóre zalety pokazujące, że warto je wypróbować.

Atomizery RDA idealne do sztuczek z dymem

Atomizery RDA wyróżniają się na tle pozostałych brakiem zbiornika na liquid. Jak więc działają? Płyn co kilka zaciągnięć należy zalać bezpośrednio na grzałkę. Być może wydaje się to czasochłonne, lecz jest warte wysiłku! Jeśli lubisz bawić vape trickami, wypuszczane gęste i obfite chmury z pewnością Cię zachwycą. Chcesz się przekonać? Sprawdź zatem dostępne modele i wybierz najlepszy z nich.

Więcej

RDA Jest 51 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 51 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 51 elementów