🔴 BLACK WEEK🔴🥰 Zaczynamy promocje z dniem dzisiejszym które będą trwać do 27.11 🔴 -10% na wszystkie płyny, akcesoria, jednorazówki, akusy 🔴 -6% cały sprzęt Stali klienci standardowo mają -2% dodatkowo na wszystko oraz mogą zbierać punkty lojalnościowe czyli kolejne -2% Stany magazynowe są uzupełnione o wasze prośby :)) Pozdrawiamy, zespół e-liq 🥳☺️
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Akumulatory

Akumulatory – postaw na pojemność!

Rozpoczynasz swoją przygodę z e-papierosami? A może jesteś już zaawansowany? Na pewno wiesz, że jednym z ich najważniejszych elementów są akumulatory! To dzięki nim Twój e-papieros działa! W przypadku wyboru akumulatorów najważniejsza jest ich pojemność. Warto, żeby była jak największa. Dzięki niej będziesz mógł bowiem dłużej i częściej palić swojego e-papierosa!

Dobierz moc akumulatora do swoich własnych preferencji!

 

Ta kategoria produktów zawiera akumulatory przeznaczone do e-papierosów. Oferujemy wysokiej jakości produkty, takich firm jak LG, Sony, Samsung, Golisi czy INR. Akumulatory dostępne w naszym sklepie wyróżniają się mocą o różnym natężeniu, dlatego też każdy palacz może znaleźć to, co odpowiada jego potrzebom. W zestawach znajduje się od jednego do czterech sztuk akumulatorów.