• Kategorie
  • Szukaj
  • Shoty / Bazy

Tab Shot 800mg (4x200mg)
Produkt niedostępny

 

E-papierosy cieszą się dużą popularnością, która stale rośnie – stanowią one alternatywę dla tradycyjnych form tytoniowych. Produkty są cenione przede wszystkim za możliwość ich dowolnego dostosowywania do preferencji użytkownika, także pod względem zawartości nikotyny. Shoty nikotynowe to doskonała podstawa do personalizacji swojego doświadczenia wapowania. Niezależnie od własnych preferencji smakowych, baza nikotynowa zapewni elastyczność podczas tworzenia własnych, awangardowych e-liquidów o intensywnym smaku! W E-LiQ Vape Shop produkt taki jak baza nikotynowa nie jest nam obcy; możesz zdobyć go u nas w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!

 

Shoty nikotynowe – dlaczego warto zakupić je w E-LiQ Vape Shop?

Bazy nikotynowe to produkty stworzone z myślą o osobach, którym zależy na samodzielnym przygotowaniu aromatycznego płynu do zmieszania z wybranych premixem. Co więcej, jeżeli napotykasz trudności ze zrezygnowaniem z palenia tytoniu, możesz spróbować ograniczyć go dzięki zastąpieniu tradycyjnych papierosów ich elektronicznymi odpowiednikami. W ofercie E-LiQ Vape Shop znajdziesz wszystko, czego tylko potrzebujesz. Posiadamy premixy, longfille oraz shoty nikotynowe, niezbędne do stworzenia płynu, który doskonale wpisze się w Twoje gusta i być może będzie w stanie odwieść Cię od tradycyjnego palenia! Przechodząc na elektryka, nie musisz rezygnować z nikotyny – wystarczy, że do przygotowania liquidu skorzystasz z bazy nikotynowej, odmierzając ją wedle własnych preferencji. Inwestując w shoty nikotynowe masz pełną kontrolę nad tym, jakie właściwości będzie miał finalnie stworzony przez Ciebie liquid.

 

Jak korzystać z nikotynowych baz do liquidów?

Do korzystania z elektronicznego papierosa niezbędne jest użycie specjalnego płynu, liquidu, który po podgrzaniu w odpowiedniej temperaturze zmienia swój stan skupienia z ciekłego na gazowy. Generowana para nadaje się do waporyzacji, przybierając postać nie tyle dymu, co przede wszystkim aromatycznej mgiełki. Oferta E-LiQ Vape Shop jest bogata w gotowe do użycia liquidy o różnych smakach. W przypadku, gdy zależy nam na lepszej personalizacji tego typu produktu, można przygotować go w sposób samodzielny. Potrzeba będzie do tego między innymi baza nikotynowa, która może być zmieszana z premixem lub ewentualnie dodana do mieszanki wykonanej z wybranej bazy neutralnej oraz aromatu. Sprzedajemy bazy nikotynowe o różnej pojemności, oparte na glikolu propylenowym i glicerynie roślinnej. E-LiQ Vape Shop dedykuje swój asortyment zarówno osobom początkującym, jak i doświadczonym użytkownikom. U nas każdy znajdzie produkt odpowiadający na jego potrzeby! Stale się rozwijamy, z miesiąca na miesiąc rozbudowując naszą ofertę – zapoznaj się z nią już dziś, robiąc zakupy swojego życia.

 

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

#1 Jakie zalety ma do zaoferowania baza nikotynowa?

Produkt ten dopasowuje się do potrzeb nawet najbardziej wymagających palaczy, jednocześnie będąc przyjaznym w użytkowaniu dla nowicjuszy. Bezpieczne dawkowanie nikotyny, ekonomia i wydajność, a także możliwość personalizacji pod względem ilości powoduje, że baza nikotynowa jest bardzo popularnym produktem w kręgu użytkowników papierosów elektronicznych.

 

#2 Czy shoty nikotynowe to to samo co baza nikotynowa?

Baza nikotynowa a shoty nikotynowe to określenia używane zamiennie na jeden produkt. W E-LiQ Vape Shop posiadamy szeroką ofertę shotów/baz, dedykowaną tym, którzy lubią mieć kontrolę nad swoją mieszanką do wapowania.

 

#3 Czy shoty nikotynowe są drogie?

E-LiQ Vape Shop dokłada wszelkich starań ku temu, by baza nikotynowa z oferty była jakościowa, a przy tym atrakcyjna cenowo. Współpracujemy z topowymi producentami, udowadniając przy tym, że połączenie takie jak jakość i niska cena mogą iść ze sobą w parze. Efekt? Każda baza nikotynowa do kupienia w naszym sklepie.

 

 

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Potwierdź swój wiek


Mam powyżej 18 roku życia