• Kategorie
  • Szukaj
  • Premix Fantos 5/15ml

Premix Fantos dla koneserów dobrych smaków

Nie możesz znaleźć liquidu o idealnym smaku? W takim razie zrób go sam! Zastanawiasz się w jaki sposób? Poznaj zatem produkty, które zgromadziliśmy w tej kategorii naszego sklepu – są nimi premixy z serii Fantos. To właśnie na ich bazie stworzysz swój wyjątkowy i unikalny liquid. Wystarczy, że pustą przestrzeń w butelce zapełnisz wybranym przez Ciebie shotem nikotynowym, a Twój własny płyn do e-papierosa będzie gotowy. To Ty decydujesz o jego mocy, wybierając shoty o zerowym stężeniu nikotyny aż po te najmocniejsze – dzięki temu stworzysz dokładnie taki produkt, o jakim marzysz!

Poznaj różnorodność smaków

Premixy Fantos zachwycają już od pierwszego spojrzenia — wystarczy zerknąć na opakowanie, które zachęca swoim kolorem i pozytywnym przekazem. Oferta premixów zawiera wiele ciekawych propozycji stworzonych głównie z myślą o fanach owocowych smaków. W każdej z buteleczek główną rolę gra konkretny owoc, który widnieje na opakowaniu. To jednak nie wszystko, gdyż każdy smak został wzbogacony o pokruszone kawałki lodu – dlatego też korzystanie z nich znakomicie Cię orzeźwi. Na jaki wariant skusisz się tym razem? Możliwości masz naprawdę sporo – lemoniada o smaku pomarańczowym, słodkie mango, lemoniada o smaku jabłkowym, rainbow fantos, czyli kolorowy mix oraz wiele innych. Jesteśmy przekonani, że takim propozycjom trudno będzie się oprzeć.

Dlaczego warto postawić na premix Fantos?

Zastanawiasz się, dlaczego spośród wielu propozycji, warto zdecydować się na zakup premixów Fantos? Przemawia za tym szereg korzyści, o których pokrótce wspominaliśmy. Z całą pewnością jest to łatwość użycia, korzystna cena, wyjątkowe smaki oraz ciekawe i przemyślane opakowanie. Warto podkreślić także poręczność buteleczki oraz jej niewielkie rozmiary, które sprawiają, że swój ulubiony produkt zabierzesz ze sobą wszędzie. Już dziś poznaj ofertę serii Fantos i wybierz premix, który Cię zachwyci!

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Potwierdź swój wiek


Mam powyżej 18 roku życia