• Kategorie
  • Szukaj
  • Liquid Dinner Lady Salt 20mg - 10ml

Dinner Lady Salts – bogactwo smaków i wachlarz doświadczeń

Dinner Lady Salts to pochodząca z serca Wielkiej Brytanii linia liquidów, która oferuje bogatą paletę intensywnych i zróżnicowanych smaków, idealnych dla entuzjastów e-liquidów. Ta prestiżowa seria, znana jako Dinner Lady Salts, prezentuje kolekcję 40 wyjątkowych liquidów na soli nikotynowej, które obejmują szeroki wachlarz smaków - od słodkich deserów, przez soczyste owoce, aż po orzeźwiające lemoniady i chłodzące lodowe nuty. Każdy liquid Dinner Lady został starannie opracowany, aby zapewnić nie tylko niezapomniane doznania smakowe, ale także prezentować elegancki i oryginalny design. Wykorzystanie soli nikotynowej w tych liquidach gwarantuje efektywną absorpcję wyższych stężeń nikotyny, minimalizując przy tym podrażnienie gardła. Jest to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących ekonomicznych, a zarazem intensywnych doświadczeń wapowania. Dinner Lady Salts to nie tylko synonim jakości, ale również marka, która zdobyła globalne uznanie i miłość wśród społeczności vape. Jej unikalna receptura i różnorodność produktów przyczyniły się do zdobycia tytułu jednej z najbardziej cenionych marek w świecie e-papierosów. Wybierając 10ml płyn Dinner Lady Salts o stężeniu 20mg, masz szansę na podróż do starych, dobrych czasów i odkrycie idealnego smaku, który zaspokoi Twoje podniebienie.

 

Zrównoważona proporcja Dinner Lady Salts zapewnia maksimum doznań!

Zmieszane w niezwykle zrównoważonej proporcji produkty Dinner Lady Salts doskonale nadają się do waporyzacji metodą MTL (Mouth To Lung). Każdy smak w kapsułkach do waporyzacji i zestaw startowych wyczaruje małe kropelki pary o gładkim smaku, który nie uderzy bezpośrednio w gardło przy wielokrotnym zaciągnięciu się. Szybsza satysfakcja z nikotyny przy jednoczesnym komforcie inhalacji? Dinner Lady Salts udowadnia, że jest to w pełni możliwe. Daj się ponieść fantazji wraz z produktami premium rodem z Wielkiej Brytanii. Wśród różnego rodzaju smaków na uwagę zasługuje połączenie arbuza z truskawką, jagody oraz gumy balonowej z dodatkiem chłodzika. Wariantów jest naprawdę sporo; wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim gustom i zaczerpnij aromatycznego bucha! Zagwarantuj sobie pełne odprężenie, dzięki Dinner Lady Salts – serii, obojk której naprawdę ciężko jest przejść obojętnie.

 

Dinner Lady Salts – zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie

Opakowanie Dinner Lady Salts nie tylko kryje w sobie maksimum smaku, lecz również zostało zaprojektowane w taki sposób, aby nie wpadło w niepowołane ręce; zabezpieczenie przed dziećmi w postaci zamknięcia i plomby sabotażowej jest niemalże nie do zniszczenia przez żadnego malucha. Produkty Dinner Lady Salts są zgodne z TPD, a sama butelka oraz opakowanie nadają się do recyklingu. Watro podkreślić również ciekawy design, który stanowi dodatkową zachęte do zakupu – zwłaszcza wśród waperów, którzy kolekcjonują buteleczki. Dinner Lady Salts to świetny produkt dla każdego, komu tylko zależy na jakościowej waporyzacji. W E-LiQ Vape Shop znajdziesz całą gamę produktów z tej serii w cenie, która pozytywnie Cię zaskoczy. Już dziś postaw na jakość, kupując Dinner Lady Salts od sprawdzonego dostawcy z branży EIN.

 

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

 

#1 Czy oferta Dinner Lady Salts będzie poszerzana?

Jako dystrybutorzy wysokogatunkowych produktów z branży EIN dokładamy wszelkich starań ku temu, by nasza oferta była stale aktualizowana o nowości ze świata e-papierosów. Dinner Lady Salts to produkt, który pokochały setki – dlatego też, w przypadku pojawienia się na rynku nowych smaków, dołożymy wszelkich starań do uwzględnienia ich w naszej ofercie.

 

#2 Czy produkty Dinner Lady Salts posiadają sól nikotynową?

Tak. Seria Dinner Lady Salts wyróżnia się na tle innych właśnie tym, że posiada sól nikotynową. To świetny wybór dla tych, którzy cenią sobie szybsze przyswajanie, bez jednoczesnego dyskomfortu w gardle. Zarówno osoby początkujące, jak te bardziej zaawansowane, odnajdą przyjemność z użycia Dinner Lady Salts.

 

#3 Co daje stężenie 50/50 w Dinner Lady Salts?

Stosunek VG/PG pół na pół stanowi swoistą gwarancję równowagi między obfitą produkcją pary a nad wyraz intensywnym smakiem, co czyni Dinner Lady Salts wysoce pożądanym produktem zwłaszcza wśród osób, które cenią sobie maksimum doznań.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Potwierdź swój wiek


Mam powyżej 18 roku życia