• Kategorie
  • Szukaj
  • Longfill Dillon's Blue 10/60ml

Dillon’s Loong Blue Vape – płyny godne polecenia

W naszym sklepie czeka na Ciebie szeroki wybór intensywnych płynów aromatyzujących. Na produkty przygotowane w tej kategorii warto zwrócić szczególną uwagę. Seria Dillon’s Loong Blue Vape oferuje bardzo intensywny zapach i smak w małej objętości. Jest to propozycja typu Longfill, czyli premix o długim wypełnieniu, a więc należy uzupełnić go bazą lub shotem nikotynowym. W ten sposób uzyskasz produkt odpowiadający wszystkim Twoim potrzebom, który będzie wyróżniał się doskonałym smakiem i najlepszym stężeniem nikotyny. Oferowany przez nas Longfill możesz uzupełnić produktem o różnym stężeniu nikotyny – od 0 aż po najmocniejsze preparaty. Wszystko po to, abyś stworzył olejek na miarę wszystkich Twoich potrzeb. Nasze Longfille zamknięte zostały w poręcznych buteleczkach, które zabierzesz ze sobą wszędzie. Pojemność 60 ml uzyskanego produktu sprawia, że liquid posłuży Ci przez dłuższy czas, zapewniając wielogodzinną przyjemność z wapowania.

Dillon’s Loong Blue Vape – szeroki wybór oryginalnych smaków

Jakie smaki z serii Dillon’s Loong Blue Vape czekają na Ciebie w naszej ofercie? Możesz u nas zamówić m.in. płyn imitujący smak tradycyjnych kruchych ciasteczek z czekoladą. Godna polecenia jest także pozycja o smaku słodkiej tytoniówki. Fani orzeźwiających kompozycji mogą skusić się na owocowe mieszanki – czerwone i zielone. Znajdziesz u nas też produkt o smaku i zapachu lodów. Wybierz Longfille dopasowane do Twoich preferencji i skorzystaj z atrakcyjnych cen, którymi objęliśmy nasz asortyment, a na pewno nie pożałujesz swojej decyzji!

Dlaczego Longfille Dillon’s Loong Blue Vape będą dla Ciebie idealne?

Zastanawiasz się, czy produkty, które znajdziesz w tej kategorii naszego sklepu, są dla Ciebie? My wiemy, że tak! Na pewno spiszą się wtedy, gdy poszukujesz nowych smaków i aromatów, a 10 ml gotowego liquidu to dla Ciebie stanowczo za mało. Proponowane przez nas Longfille to produkty o niewielkiej pojemności, lecz jednocześnie – o dużych możliwościach. 10 ml produktu skrywa w sobie niezwykłą intensywność, która ujawni się jednak dopiero wtedy, gdy zmieszasz ją z odpowiednim produktem. Pamiętaj, że sam Longfill nie nadaje się do bezpośredniego użycia, a najlepsze proporcje będą zachowane wtedy, gdy wolne miejsce w buteleczce, czyli 50 ml, uzupełnisz odpowiednim preparatem.

Poznaj wszystkie produkty Dillon’s Loong Blue Vape

Liczymy na to, że asortyment, który oferujemy Ci w tej kategorii, jest dokładnie tym, czego szukasz. Szeroki wybór smaków, interesujące, estetyczne opakowanie, łatwość użycia, a do tego wszystkiego atrakcyjna cena i liczne promocje, które czekają na Ciebie w naszym sklepie – to wszystko czyni ten Longfill niemal idealnym. Już dziś poznaj wszystkie nasze propozycje i wybierz tę, którą chcesz przetestować w pierwszej kolejności!

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Potwierdź swój wiek


Mam powyżej 18 roku życia