• Kategorie
  • Szukaj
  • SMOK

 

SMOK to jeden z największych, a przy tym najbardziej rozpoznawalnych producentów e-papierosów na świecie. Chociaż marka powstała w 2010 roku, stale rośnie ona na popularności, cały czas zdobywając nowych użytkowników. E-papieros SMOK niejeden ma rodzaj; w ofercie E-LiQ Vape Shop czeka na Ciebie zarówno jednorazowy SMOK e-papieros, a także waporyzatory do wielokrotnego użytku. Marka otwarta jest zarówno na początkujących użytkowników, jak i osoby, które jakiś czas temu zagłębiły się w temacie i dziś mogą nazywać się regularnymi praktykantami wapowania. Rozwój marki w niesamowitym tempie sprawia, że stale aktualizujemy nasz asortyment o nowości ze świata producenta topowych e-papierosów z Chin.

 

E-papieros SMOK dla początkujących – daj się zaskoczyć!

Jednorazowy e-papieros SMOK z serii NOVOBAR zyskał już miano jednej z pierwszych, a przy tym najbardziej kultowych jednorazówek dostępnych na polskim rynku. Klasyczna stylistyka, kształt wygodnie utrzymywany w dłoni oraz płynny przepływ powietrza i bogata oferta smakowa to cechy, za które został pokochany ten e-papieros. E-LiQ Vape Shop posiada sporą kolekcję jednorazówek SMOK-a – nasi Klienci zdecydowanie mają w czym wybierać, począwszy od klasycznych, owocowych smaków, aż do ciekawych połączeń, które na długo pozostają w pamięci. W przypadku wynalazku, jakim jest e-papieros SMOK cena jest nad wyraz atrakcyjna. Jednorazówka jest od razu gotowa do użycia, a Ty nie musisz martwić się o czynności takie jak ładowanie baterii czy wymiana liquidu. Jednorazowy e-papieros SMOK jest wyborem zarówno początkujących, jak i znacznie zaawansowanych waperów. Ceniony za swoje właściwości, na długo nie daje o sobie zapomnieć.

 

Jaki e-papieros SMOK dla zaawansowanych? Podpowiadamy!

Chociaż każdy e-papieros SMOK tak naprawdę jest dla wszystkich, których interesuje waping, na zestawy decydują się zazwyczaj już bardziej zaawansowani waperzy, którzy doskonale wiedzą, czego spodziewać się po e-papierosie. Wielorazowy SMOK to przede wszystkim porządnie wykonane urządzenie dostępne w atrakcyjnej cenie. E-papierosy SMOK stanowią prawdziwy designerski kunszt, a możliwość wyboru spośród wielu wariantów kolorystycznych powodują, że każdy znajdzie produkt dopasowany do swoich potrzeb i gustu. Dzięki jego niedużej wielkości, e-papieros SMOK można mieć przy sobie w każdej sytuacji – wystarczy wrzucić go do plecaka, torebki czy kieszeni. Cena wielorazowego e-papierosa SMOK zależy przede wszystkim od modelu, jednak w naszym sklepie jest ona nad wyraz atrakcyjna w każdym przypadku. Dodatkowo posiadamy części do e-papierosów SMOK, dzięki czemu nawet w przypadku potrzeby wymiany, nie musisz zmieniać dostawcy – E-LiQ Vape Shop zapewnia pełne wsparcie.

 

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

#1 Czy e-papieros SMOK wymaga ładowania?

Zależy, czy masz na myśli jednorazówkę czy e-papieros wielorazowy. W pierwszym przypadku nie musisz martwić się czynnością, jaką jest ładowanie – jednorazówka nie wymaga ładowania baterii czy samodzielnego uzupełniania zbiorniczka z płynem. Inaczej jest w przypadku takim jak wielorazowy e-papieros SMOK – tutaj na Twoich barkach spocznie obowiązek ładowania, uzupełniania zbiorniczka oraz czyszczenia.

 

#2 Czy mogę używać wielorazowego e-papierosa SMOK, gdy urządzenie jest w fazie ładowania?

Nie zaleca się, by używać e-papierosa w trakcie ładowania, chyba że w instrukcji dołączanej do modelu istnieje wzmianka, że urządzenie przeznaczone jest do takiego użytku. W innych przypadkach nie warto podejmować ryzyka, gdyż może się to skończyć uszkodzeniem sprzętu.

 

#3 Czy wielorazowy e-papieros SMOK wymaga wymiany grzałki?

Tak. Grzałka to element eksploatacyjny, który powinno wymieniać się dość regularnie. Standardowy czas poprawnego działania akcesorium to około 2-3 tygodnie. By jak najdłużej cieszyć się smakiem liquidu, przed pierwszym użyciem e-papierosa powinieneś odczekać kilka minut, by grzałka zdążyła nasiąknąć płynem – tym samym zagwarantujesz sobie intensywny smak!