🔴 BLACK WEEK🔴🥰 Zaczynamy promocje z dniem dzisiejszym które będą trwać do 27.11 🔴 -10% na wszystkie płyny, akcesoria, jednorazówki, akusy 🔴 -6% cały sprzęt Stali klienci standardowo mają -2% dodatkowo na wszystko oraz mogą zbierać punkty lojalnościowe czyli kolejne -2% Stany magazynowe są uzupełnione o wasze prośby :)) Pozdrawiamy, zespół e-liq 🥳☺️
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Rda

RDA, czyli bezzbiornikowe parowniki

Atomizery to kluczowe elementy elektronicznych papierosów. Mowa o komponentach, dzięki którym możliwa jest zamiana zawartego olejku w parę. Spośród nich wyróżnia się kilka rodzajów, a jeden z nich to RDA, czyli popularne „drippery”. Solidność i prostota konstrukcji, dobre oddawanie smaku i mocy – to tylko niektóre zalety pokazujące, że warto je wypróbować.

Atomizery RDA idealne do sztuczek z dymem

 

Atomizery RDA wyróżniają się na tle pozostałych brakiem zbiornika na liquid. Jak więc działają? Płyn co kilka zaciągnięć należy zalać bezpośrednio na grzałkę. Być może wydaje się to czasochłonne, lecz jest warte wysiłku! Jeśli lubisz bawić vape trickami, wypuszczane gęste i obfite chmury z pewnością Cię zachwycą. Chcesz się przekonać? Sprawdź zatem dostępne modele i wybierz najlepszy z nich.