🔴 BLACK WEEK🔴🥰 Zaczynamy promocje z dniem dzisiejszym które będą trwać do 27.11 🔴 -10% na wszystkie płyny, akcesoria, jednorazówki, akusy 🔴 -6% cały sprzęt Stali klienci standardowo mają -2% dodatkowo na wszystko oraz mogą zbierać punkty lojalnościowe czyli kolejne -2% Stany magazynowe są uzupełnione o wasze prośby :)) Pozdrawiamy, zespół e-liq 🥳☺️
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Sub - Ohm

SUB-OHM – co warto o nim wiedzieć?

Lubisz palić e-papierosy? Nie możesz żyć bez swojego waporyzatora? Pamiętaj, że ważne jest, żeby był wykonany z wysokiej jakości części. Tylko takie nigdy Cię nie zawiodą – to znaczy, że nie przestaną działać, gdy będziesz ich najbardziej potrzebować. Przeciwnie – zapewnią Ci niezapomniane i intensywne doznania. Właśnie takie są produkty SUB-OHM! Znajdź element, który nie będzie dla Ciebie rozczarowaniem!

SUB-OHM w naszym sklepie internetowym

 

Ta kategoria zawiera produkty SUB-OHM. Cieszą się one ogromną popularnością wśród naszych klientów, którzy kupują je chętnie, gdyż są one naprawdę wysokiej jakości. W naszym sklepie SUB-OHM możesz kupić w różnych wariantach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do swojego waporyzatora! Wybierz właściwości, które rzeczywiście Ci odpowiadają! Produkty te możesz nabyć w wielu kolorach. Dzięki temu Twój waporyzator będzie nie tylko funkcjonalny, ale i będzie zjawiskowo się prezentować! W naszym sklepie kupisz również inne produkty, które możesz użyć z SUB-OHM.