• Kategorie
  • Szukaj
  • VooPoo

Grzałka VOOPOO PnP VM1 0.3Ω
Produkt niedostępny
Grzałka VOOPOO TPP - DM1 015Ω
Produkt niedostępny
Grzałka VOOPOO TPP - DM2 0.2Ω
Produkt niedostępny
VOOPOO PnP TM2 0,8ohm
Produkt niedostępny
Grzałka VOOPOO PnP TW30 0.3Ω
Produkt niedostępny
Voopoo - Drag X Pro 18650/21700
Voopoo - Drag X Pro 18650/21700
Promocja
Produkt niedostępny

 

VooPoo to producent, obok którego urządzeń nie da się przejść obojętnie. Marka elektronicznych papierosów wchodzi w skład chińskiej ICCPP, korporacji, która ingeruje w badania i rozwój produktów, ich wytwórstwo, a także sprzedaż. VooPoo słynie z działań ukierunkowanych przede wszystkim na Klienta, dlatego też ich e-papierosy cenione są przez wielu doświadczonych waperów. W E-LiQ Vape Shop zapraszamy do odkrycia świata nowoczesnego palenia, razem z modelami prosto spod skrzydeł tego niezwykłego producenta. Jednymi z najpopularniejszych tworów VooPoo są mody z serii Drag oraz pod-mody Vinci, które dumnie prezentujemy na wirtualnych półkach naszego sklepu. Udowadniamy, że wysoka jakość może z powodzeniem iść w parze wraz z atrakcyjną ceną.

 

Niezawodne VooPoo zaskoczy nawet najwybredniejszych!

E-papierosy VooPoo przyciągają rzeszę zainteresowanych przede wszystkim jakością wykonania i niezawodnością.Oglądając produkty VooPoo można odnieść wrażenie, że każdy detal został precyzyjnie przemyślany przez twórcę. Wykorzystując ku temu zaawansowane technologie, firma VooPoo troszczy się o niemalże każdy detal swoich urządzeń. Skomplikowany proces produkcyjny, w którym dominuje przede wszystkim stałe kontrolowanie parametrów tworzonych akcesoriów, nie tylko gwarantuje wytrzymałość, lecz także zapewnia satysfakcję z użytkowania. Inwestując w VooPoo, kupujesz produkt o bezproblemowym działaniu, zapewniający płynne i satysfakcjonujące doświadczenia z niemalże każdym buchem. To właśnie VooPoo pozwoli Ci zasmakować nawet najbardziej zaskakujących wariacji smakowych, wzmacniając doznania dzięki swoim znakomitym parametrom. W E-LiQ Vape Shop posiadamy różne odsłony VooPoo, począwszy od kilku wersji Drag, przez Vinci, aż po modele z serii Argus czy Doric. Wszystkie propozycje łączy wydajność i atrakcyjna cena, jaką oferuje nasz sklep internetowy z akcesoriami EIN. Skorzystaj już dziś!

 

Odkryj różnorodne akcesoria VooPoo w E-LiQ Vape Shop!

Oprócz modów i pod-modów, w ofercie naszego sklepu znaleźć można również pojedyncze akcesoria i dodatki do urządzeń z serii VooPoo. Za swoiste serce każdego e-papierosa uchodzi grzałka. Grzałki VooPoo charakteryzują się przede wszystkim niezwykłą solidnością wykonania; wszystkie elementy tych zespołów grzewczych powstają z materiałów wysokiej klasy, co przekłada się na żywotność, jakość sprzętu oraz jego nienaganną pracę. Wytrzymałość grzałek VooPoo zapewnia maksymalną przyjemność podczas użytkowania e-papierosa. Intensywne doznania smakowe są zachwycą każdego, sprawiając że grzałki VooPoo staną się ulubieńcami wśród akcesoriów do e-papierosów. W przypadku, gdy zależy Ci na przedłużeniu komina atomizera, przydać się może adapter VooPoo dedykowany Twojemu modelowi e-papierosa. To właśnie dzięki niemu będziesz mógł w pełni korzystać z różnych rodzajów atomizerów, tym samym zwiększając możliwości personalizacji swojego urządzenia! Wszystkie akcesoria VooPoo oferowane przez E-LiQ Vape Shop to oryginalne twory, które dziś możesz zgarnąć w naprawdę atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty każdego, kto stawia na jakość i użyteczność!

 

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

#1 Ile należy ładować VooPoo?

Wszystko zalezy od indywidualnych parametrów zakupionego e-papierosa. Niektóre modele VooPoo, takie jak Doric 20, mogą zostać w pełni naładowane w ciągu zaledwie godziny i wystarczyć na cały jeden dzień pełen kurzenia!

 

#2 Czy VooPoo jest dobry dla osób początkujących?

Jasne! E-papierosy VooPoo są doskonałe zarówno dla tych, którzy mają przetestowane na koncie kilka urządzeń, a także dla osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w wapowaniu.

 

#3 Czym wyróżniają się pod-mody VooPoo?

Pod-mody VooPoo to urządzenia, które łączą niewielkie rozmiary urządzeń typu Pod razem z cechami Modów. To doskonała opcja zwłaszcza dla tych, którzy cenią sobie możliwości Modów zawarte w kieszonkowych wersjach urządzeń, do złudzenia przypominających Pody.

 

 

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Potwierdź swój wiek


Mam powyżej 18 roku życia