• Kategorie
  • Szukaj
  • Glikol 99,5% / Gliceryna 99,5%

Glikol, gliceryna, basemix – wybierz coś dla siebie!

Nie jesteś zadowolony z zapachu swojego tytoniu? Chciałbyś w końcu to zmienić i szukasz do tego odpowiednich wyrobów? A może chcesz stworzyć własny liquid do e-papierosa? W każdym z tych przypadków ta kategoria jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tutaj glikol, glicerynę lub gotową bazę o różnej pojemności – wybierz taką, która będzie w pełni wystarczająca. Postaw na aromatyzowanie tytoniu i samodzielne przygotowywanie liquidów i przekonaj się, że jest to naprawdę świetne i proste rozwiązanie. Sprawdź naszą ofertę i pozwól sobie na niepowtarzalny smak i aromat!

Niezbędne składniki, czyli glikol, gliceryna i basemix

Czy słyszałeś kiedyś o aromaterapii? Używa się do niej materiałów roślinnych i aromatycznych. Służy to do poprawy kondycji – zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Zastosuj tę formę medycyny alternatywnej do właściwej inhalacji. Już teraz możesz to zrobić, nabywając glikol oraz glicerynę. Wolisz, aby te substancje były ze sobą zmieszane? W takim razie zaopatrz się w gotowy basemix. Zadbaj o swoje zdrowie – produkty z tej oferty Ci w tym pomogą. Zachęcamy do zakupów!

Wybierz produkty dostosowane do Twoich potrzeb

Niezależnie, czy Twoim celem jest aromatyzowanie tytoniu, tworzenie własnych olejków do e-papierosów, czy też coś zupełnie innego – u nas znajdziesz produkt odpowiadający wszystkim Twoim potrzebom. Zaopatrzysz się tu m.in. w wysokogatunkową glicerynę farmaceutyczną zamkniętą w butelkach o różnych pojemnościach. Potrzebujesz jedynie niewielkich ilości tego produktu? Wybierz zatem ten o pojemności 100 ml. Wolisz jednorazowo kupić większą ilość? Świetnie się składa – w naszym sklepie znajdziesz również glicerynę w 5-litrowej butelce. Czeka tu na Ciebie także glikol w opakowaniach 100 ml, 1 litr oraz 5 litrów. Równie dobrze zaopatrzyć się możesz w zestaw składający się z obu tych produktów.

Basemix – doskonałe rozwiązanie dla wszystkich vaperów

Nie chcesz zastanawiać się nad idealnymi proporcjami gliceryny i glikolu? Skorzystaj zatem z prostego rozwiązania, jakim jest basemix. Znajdziesz w nim wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia swojego własnego perfekcyjnego liquidu. Wybierz opakowanie zawierające oba te produkty w proporcjach 50/50 oraz 70/30. Możesz wybierać spośród butelek o pojemności 100, 500 lub 1000 ml. Nie zwlekaj – już teraz zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i zaopatrz się w wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach!

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Potwierdź swój wiek


Mam powyżej 18 roku życia