• Kategorie
  • Szukaj
  • Aroma King Gem 700 puffs 20mg

 

Po zakupie jednorazowego papierosa elektronicznego Aroma King GEM 700 puffs śmiało możesz go schować do kieszeni, następnie wyciągnąć w dowolnym momencie i zaciągnąć się. Jesteśmy tu wręcz przekonani, że takich doznań smakowych jeszcze podczas wapingu nie miałeś. Chcesz się o tym przekonać na własnej skórze? Skorzystaj z naszej oferty na jednorazówki Aroma King GEM 700. Zapewniamy wygodny dostęp do najpopularniejszych opcji smakowych. Tak samo, jak wygodne jest użytkowanie tego typu sprzętu!

 

Jednorazówka Aroma King GEM stuprocentowo zaspokoi Twoje oczekiwania

Mimo swoich niepozornych rozmiarów, jednorazowy papieros Aroma King GEM wyposażono w wydajny akumulator, umożliwiający nawet do 700 zaciągnięć. A to oznacza, że takie rozwiązanie będzie w stanie skutecznie zastąpić ok. 60 tradycyjnych wyrobów tytoniowych. Dodatkowo, Aroma King GEM 700 charakteryzuje się mocą płynu soli nikotynowej 20 mg/ml. W efekcie końcowym otrzymujesz wygodną opcję elektronicznego palenia, dostosowaną do oczekiwań nawet najbardziej wymagających waperów. Opinie o produkcie nie pozostawiają złudzeń. Aroma GEM stanowi dziś e-papieros idealnie dostosowany do wygórowanych standardów branży. Zamawiaj i zobacz, że czerpanie pełnej przyjemności z dobrego wapingu masz dosłownie na wyciągnięcie ręki.

 

Ogromna paleta smaków do wyboru. Jaki jest Twój idealny Aroma King GEM?

Jeżeli lubisz urozmaicać sobie elektroniczne palenie, mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość. W naszej ofercie na Aroma King GEM 700 puffs znajdziesz największy na rynku wybór smaków. Twoja jednorazówka nie musi być nudna i monotonna. Doskonale rozumiemy, że nie chcesz na stałe przywiązywać się wyłącznie do jednego smaku, dlatego sklep internetowy E-LiQ Vape Shop przygotował asortyment, wypełniony po brzegi najpopularniejszymi opcjami smakowymi. Przy ustalania szczegółów oferty kierujemy się zdaniem użytkowników jednorazówek Aroma King GEM 700 puffs. Jesteś chętny na otworzenie się na zupełnie nowe doznania oraz smaki? Spokojnie. Wśród wielu bestsellerów znajdziesz także nieco mniej popularne wybory lub po prostu nowości, które zapewnia renomowany producent Aroma King.

 

FAQ – najczęściej zadawane pytania

#1 Czy mogę wymieniać wkłady smakowe w e-papierosie Aroma King GEM?

Nie. Papieros elektroniczny Aroma King GEM to rozwiązanie jednorazowe, a więc nie ma tu opcji na zmianę wkładu smakowego czy ładowanie zewnętrznym kablem. Jeśli chcesz zapalić inny smak, musisz kupić nowego e-papierosa w wybranej przez Ciebie wersji.

 

#2 Czy e-papieros Aroma King GEM zmieści się w kieszeni spodni?

Producent zaprojektował swój elektroniczny papieros tak, aby był maksymalnie kompaktowy. Jego minimalistyczna bryła sprawia, że bez problemu zmieści się on chociażby w kieszeni spodni lub też plecaku czy torebce.

 

#3 Gdzie mogę sprawdzić limit zaciągnięć w Aroma King GEM?

Ten model posiada +/- 700 możliwych zaciągnięć. Szczegółowe informacje techniczne znajdziesz w opisie produktowym na naszej stronie internetowej.

 

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Potwierdź swój wiek


Mam powyżej 18 roku życia