• Kategorie
  • Szukaj
  • Oxva

 

Mimo tego że Oxva uchodzi za jedną z najmłodszych na runku marek vape, jej błyskawiczny rozwój oraz ciągłe budowanie rozpoznawalności na świecie przyczynia się do wzrostu popularności produktów do waporyzacji jakie oferuje. Główną misją firmy jest dostarczanie wysokiej jakości sprzętu vape, zapewniającego użytkownikom pełną gamę doznań podczas wapowania. W E-LiQ Vape Shop oferujemy szereg produktów marki Oxva, przeznaczonych zarówno dla początkujących i tych bardziej zaawansowanych wielbicieli waporyzacji. Już dziś wejdź do świata stworzonego przez producentów e-papierosów Oxva i wybierz model dedykowany swoim osobistym potrzebom. Jesteśmy niemalże pewni, że nie zaznasz zawodu.

 

Powody, dla których warto przetestować produkty marki Oxva

Tworząc swoje produkty, Oxva przykłada ogromną wagę do doboru odpowiednich komponentów, dzięki którym użytkownicy będą mogli delektować się ulubionymi smakami przez długi czas. Oxva wyróżnia się w projektowaniu i rozwoju produktów, oferując urządzenia nacechowane elegancją i funkcjonalnością. Marka skierowana jest do wszystkich klientów, oferując urządzenia typu all-in-one, box mody czy sprzęty przeznaczone do samodzielnego montażu. Każdy produkt marki Oxva zaprojektowany jest z myślą o łatwości użytkowania, innowacyjności i wysokiej jakości. Marka stawia sobie za cel bycie jedną z najbardziej zaufanych marek vape, co w naszym odczuciu doskonale jej wychodzimy – z roku na rok zyskuje ona sympatię kolejnych użytkowników nie tylko w Polsce. E papieros Oxva to produkt popularny między innymi w UK, Czechach, Niemczech, Hiszpanii oraz Azji Południowo-Wschodniej, co świadczy o jej międzynarodowym uznaniu. Prawdziwą wisienkę na torcie stanowi przystępna cena, którą charakteryzuje się każdy produkt Oxva dostępny w E-LiQ Vape Shop.

 

Oxva w E-LiQ Vape Shop – sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jesteśmy młodym zespołem, którego celem jest dostarczać wysokiej klasy produkty z branży EIN. Codziennie śledzimy nowinki w branży, starając się dopasowywać nasz asortyment do zmieniających się preferencji użytkowników. Wysoka jakość produktów marki Oxva sprawia, że nie mogło zabraknąć ich na naszych półkach. Paczki wysyłamy w 24h od złożenia zamówienia, umożliwiając naszym Klientom niemalże całodobowy kontakt telefoniczny lub mailowy, a także na naszych mediach społecznościowych. Marka Oxva uwielbiana jest przez naszych Klientów – dlatego też zostaje w E-LiQ Vape Shop na stałe. Ponadto, raz w miesiącu na naszych social mediach zbieramy podpowiedzi oraz prośby naszych Klientów o produkty, których nie mogą znaleźć w innych sklepach. Raz za razem prezentujemy kolejne nowości w naszym sklepie internetowym, pełniąc fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego e-papierosa do potrzeb. Wysyłka w E-LiQ Vape Shop jest darmowa od 150 złotych, a dla stałych Klientów przewidujemy atrakcyjne gratisy do paczek i rabaty do wykorzystania przy kolejnym zamówieniu. To właśnie u nas skompletujesz doskonały zestaw do waporyzacji! Skorzystaj z naszej oferty już dziś, by w niedalekim czasie cieszyć się wymarzonym sprzętem!

 

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

#1 Czy Oxva posiada w swojej ofercie modele kieszonkowe?

Tak. Przykład stanowi e papieros Oxva Xlim, wyróżniający się lekką wagą oraz ciekawym designem. Zestaw oferowany w E-LiQ Vape Shop zawiera w sobie opisywane urządzenie, dwa kartridże, kabel typu C, brelok i instrukcję obsługi.

 

#2 Co ile powinno się wymieniać kartridż Oxva?

Wymiana powinna nastąpić bezzwłocznie w momencie, gdy podczas palenia poczuje się aromat spalenizny lub odczuje się znacznie zmniejszoną ilość wydzielanego dymu.

 

#3 Jaka jest najlepsza Oxva?

To, jaka Oxva jest najlepsza, jest kwestią wysoce indywidualną. W E-LiQ Vape Shop pomagamy w znalezieniu najlepszego e-papierosa, dopasowanego do osobistych wymagań Klienta. Asortyment Oxva jest szeroki – skontaktuj się z nami, a znajdziemy coś dla Ciebie!

 

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Potwierdź swój wiek


Mam powyżej 18 roku życia