• Kategorie
  • Szukaj
  • Koncentraty i Aromaty

Poznaj ofertę aromatów do tytoniu

Od kiedy ze sklepowych półek zniknęły smakowe papierosy, wiele osób spróbowało swoich sił w samodzielnym ich skręcaniu. Nic w tym dziwnego, gdyż jest to jedyny sposób na delektowanie się wyjątkowym smakiem w trakcie palenia. W tej kategorii naszego sklepu zgromadziliśmy setki produktów, które Ci to ułatwią i umilą proces przygotowywania samoróbek, a następnie ich palenia. Mowa o aromatach i koncentratach zapachowych do tytoniu, dzięki którym stworzysz papierosy o swoim ulubionym smaku.

Koncentraty zapachowe do tytoniu – znajdź swój ulubiony wariant

Szeroki wybór aromatów do tytoniu, które dostępne są w tej kategorii naszego sklepu internetowego, sprawia, że bez trudu znajdziesz swój ulubiony smak. Określ zatem, jaki rodzaj aromatów najbardziej Ci odpowiada – czy są to słodkie, orzeźwiające, a może odświeżające warianty? Ustalenie tej kwestii to już połowa sukcesu, gdyż pozwoli zawęzić krąg poszukiwań. Jedno jest pewne – u nas każdy znajdzie coś, co całkowicie mu odpowiada! Mięta, pomarańcza, truskawka, wiśnia czy kiwi? A może coś zupełnie innego i mniej oczywistego, jak np. pianki marshmallow, orzech laskowy, kawa czy też nowojorski sernik? Wybór zależy wyłącznie od Ciebie! Oferowane przez nas koncentraty do tytoniu różnią się nie tylko pod względem smaków, lecz także pojemnością. Możesz wybierać spośród preparatów zamkniętych w 10, 15, 60, a nawet 100 ml buteleczkach z pipetą lub bez.

Aromaty do tytoniu od znanych producentów

W tej kategorii naszego sklepu dostępny jest pokaźny asortyment produktów pochodzących wyłącznie od znanych i cenionych producentów. Wybieraj spośród dziesiątek serii, m.in.: 4FUN, Aroma Double, Big Mouth, Coffee Mill, Dexter, Florida, Full Moon, Juicy Mill, Maya czy Select. Jest to oczywiście znikoma część tego, co mamy Ci do zaoferowania. Poznaj zatem wszystkie nasze propozycje i wybierz aromat odpowiadający wszystkim Twoim upodobaniom!

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Potwierdź swój wiek


Mam powyżej 18 roku życia