• Kategorie
  • Szukaj
  • Mody do e-papierosa

Mody do e-papierosa i nie tylko – poznaj nasze propozycje

Dobór odpowiedniego e-papierosa jest niezwykle ważny. To od niego bowiem zależy efektywność Twojego wapowania oraz płynąca z niego przyjemność. Wiedząc o tym, w tej kategorii naszego sklepu oferujemy Ci mody do e-papierosa oraz papierosy kit. Zaopatrzysz się tu w funkcjonalny, wydajny sprzęt, który zawiera już wszystko, co niezbędne. Już teraz poznaj nasze propozycje i znajdź coś dla siebie!

W tej kategorii naszego sklepu oferujemy Ci pokaźny asortyment, na który składają się różnorodne modele e-papierosów. Możesz przebierać spośród wariantów o zróżnicowanych parametrach różniących się budową, wyglądem oraz kolorystyką.

E-papieros Mod a Kit – istotne różnice

W tym miejscu naszego sklepu oferujemy Ci e-papierosy Kit oraz Mod. Pierwsze z nich cechują się niewielkimi rozmiarami, które jednak nie idą w parze z możliwościami. Na szczególną uwagę zasługuje ich wygląd, który w niczym nie przypomina tradycyjnego papierosa. Urządzenia zasilane są niewielką baterią, która zawiera czujnik aktywujący oraz kartridż. E-papieros Kit pozwoli Ci na uzyskanie niewielkiej chmury dymu – dzięki czemu możesz używać go wszędzie tam, gdzie chcesz. E-papierosy w stylu Mod to z kolei nieco bardziej zaawansowane modele, które możesz samodzielnie modyfikować. Wszystko za sprawą możliwości wymiany poszczególnych elementów – to właśnie dzięki nim Twoje palenie może być jeszcze bardziej fascynujące. Ten typ elektronicznych papierosów zasilany jest za pomocą akumulatorów, które można wyciągać i wymieniać, gdy zajdzie taka potrzeba.