🔴 BLACK WEEK🔴🥰 Zaczynamy promocje z dniem dzisiejszym które będą trwać do 27.11 🔴 -10% na wszystkie płyny, akcesoria, jednorazówki, akusy 🔴 -6% cały sprzęt Stali klienci standardowo mają -2% dodatkowo na wszystko oraz mogą zbierać punkty lojalnościowe czyli kolejne -2% Stany magazynowe są uzupełnione o wasze prośby :)) Pozdrawiamy, zespół e-liq 🥳☺️
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Longfill Prestige 10/60ml

Aromatyczne i orzeźwiające premixy

Należysz do szerokiego grona e-palaczy i poszukujesz nowych, zaskakujących smaków? Premixy proponowane w tej kategorii są znane ze swoich wyjątkowych, aromatycznych i orzeźwiających połączeń. Każdy e-palacz znajdzie wśród nich swojego faworyta. Premixy zostały zamknięte w poręcznych, ergonomicznych opakowaniach. Z ich pomocą tworzenie własnych liquidów jest naprawdę bardzo proste.

Samodzielne tworzenie liquidów

 

Kupując premixy, które Ci proponujemy, stawiasz na wysoką jakość i sprawdzonego producenta. Kupując je, zapewnisz sobie nie tylko intensywne doznania smakowe, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Z ich pomocą samodzielnie stworzysz własny liquid. Możesz uzyskiwać płyny o wybranej mocy - wystarczy, że dodasz do wybranego premixa odpowiednią ilość płynu bazowego.