• Kategorie
  • Szukaj
  • Premix Geometric Fruits 5/15ml

Brak produktów do wyświetlenia

Premix Geometric Fruits – idealny wybór dla każdego miłośnika wapowania

Jeżeli znudziły Ci się tradycyjne liquidy lub poznałeś większość proponowanych smaków i żaden z nich do Ciebie nie przemawia, być może czas tworzyć własne olejki. Obawiasz się, że to trudne i skomplikowane? Nic bardziej mylnego – a produkty, które umieściliśmy w tej kategorii naszego sklepu, znacznie Ci ułatwią całe zadanie. Producent, dbając o wygodę i komfort użytkowników, 5 ml skoncentrowanego premixu umieścił w butelce o pojemności 15 ml. Dlaczego? Otóż nie jest to działanie przypadkowe, lecz bardzo dobrze przemyślane – brakujące 10 ml wystarczy uzupełnić shotem nikotynowym lub gliceryną i glikolem w odpowiednich proporcjach. I gotowe! Po wykonaniu tego zabiegu mocno wstrząśnij uzyskaną mieszaniną, aby składniki dobrze się połączyły.

Szeroki wybór smaków premixów Geometric Fruits

Łatwość użycia to nie jedyny powód, dla którego warto sięgnąć po proponowane przez nas premixy. Na szczególną uwagę zasługują także wyjątkowe smaki, wśród których nawet najbardziej wymagający koneser znajdzie coś dla siebie. Pole do popisu jest całkiem spore – zaczynając od orzeźwiającego arbuza, przez aloes, aż po mango z kokosem. Szukasz czegoś nowego? W takim razie zapoznaj się ze smakiem trawy cytrynowej z cytrusami lub soku z liczi. Jesteśmy przekonani, że wśród wielu naszych propozycji znajdziesz tę, która perfekcyjnie trafi w Twoje upodobania i preferencje.

Dlaczego warto sięgnąć po premixy Geometric Fruits?

Premixy, dostępne w tej kategorii naszego sklepu będą niezłą gratką nie tylko dla tych waperów, którzy cenią sobie wygodę i ciekawe smaki, lecz także dla tych, którzy mają poczucie estetyki. Na szczególną uwagę zasługuje stylowe opakowanie w kolorze czarnym z widocznym logo umieszczonym w niebieskim okręgu. Ten minimalistyczny design został wzbogacony o obrazek owocu, którego smak jest dominujący w danym produkcie. To wszystko sprawia, że premix będzie doskonałym wyborem właśnie dla Ciebie!

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Potwierdź swój wiek


Mam powyżej 18 roku życia